Pókember nagyi! - A 89 éves nagymama 6 emeletet mászott le a toronyház homlokzatán (VIDEÓ)

Szülők lapja

Hírek, érdekességek

Szülők lapja


Pókember nagyi! - A 89 éves nagymama 6 emeletet mászott le a toronyház homlokzatán (VIDEÓ)

Egy 89 éves kínai asszony rendkívül veszélyes helyzetbe került, miután véletlenül bezárta magát egy toronyház 27. emeletén lévő lakásának a hálószobájába. Mivel a telefonja a lakás másik részében maradt, nem tudott segítséget hívni, ezért szokatlan megoldást választott, hogy kijusson a zárt helyiségből.


Az idős nő az ablakon keresztül kijutott az épület homlokzatára, majd a külső falon kezdett el lemászni. A jelenetet egy takarító és egy biztonsági őr is észrevette, akik azonnal megpróbálták lebeszélni a veszélyes cselekedetről, de nem jártak sikerrel, ezért riasztották a tűzoltókat.
 

A helyzet akár tragédiával is végződhetett volna.
A nő már hat emeletet lemászott, amikor a tűzoltók a helyszínre érkeztek. Végül a 21. emeleten sikerült őt biztonságban behúzni egy lakásba.

A rendkívül veszélyes, akár tragédiával is végződhető helyzet szerencsésen zárult: az idős asszony kimerült és megijedt, de sérülések nélkül megúszta az esetet.


A döbbenetes esetről készült videót itt tudjátok megnézni:

Fotó: Youtube videó részlet


Szülők lapja

Hírek, érdekességek

Szülők lapja


2026.04.21